Wózek spacerowy to dziecięce akcesorium używane praktycznie na co dzień. Od czasu do czasu jednak, jak w przypadku wakacji czy chęci wyruszenia z dzieckiem na wycieczkę pojawiają się trudności chociażby z przewozem wózka. Z racji swoich gabarytów wiele wózków nie mieści się do samochodu. Wózek Omnio jest jednak idealnym przykładem wózka na wakacje. Nieduża waga, możliwość złożenia do niedużych rozmiarów, możliwość noszenia na plecach powodują, że Omnio jest wręcz stworzony dla ludzi lubiących podróżować, czy wybierających się z dzieckiem na wakacje.

Zalety wózka Omnio, które wykorzystasz np. na wakacjach

Planując wakacyjny wyjazd trzeba pomyśleć dosłownie o wszystkim. Rodzic odpowiedzialny jest za skompletowania niezbędnych akcesoriów dziecięcych. Jednym z nich jest wózek, który powinien być jak najwygodniejszy. Bez względu na to czy na wakacje wybieramy się własnym samochodem, pociągiem, busem czy nawet samolotem – wózek powinien być dostosowany do warunków podróży. Najlepiej jeśli będzie miał jak najmniejsze wymiary i wagę. Omnio jest pod tym względem kandydatem godnym polecenia. Możliwość złożenia wózka w kostkę pozwala na bezproblemowe załadowanie go do bagażnika samochodu, czy włożenie do luku bagażowego w busie, nie martwiąc się o jego uszkodzenie. Warto zapoznać się też z wymaganiami linii lotniczych co do bagażu podręcznego, ponieważ wózek Omnio może się do niego kwalifikować z uwagi na nieduże wymiary po złożeniu.

Wakacyjna aktywność z wózkiem Omnio

Transport wózka to pierwsze wyzwanie, jednak na wakacje wyruszamy po to, aby dobrze spędzić wspólny wyjazd. Oddajemy się wówczas różnym przyjemnością ją wyjścia na plażę, zwiedzanie interesujących miast, wędrówki po górach, aktywny tryb życia na świeżym powietrzu i wiele innych. Do tego wszystkiego bardzo dobrze pasuje spacerówka na wakacje Omnio. Pozwala na przeżycie takich wakacji jakie tylko mamy wymarzone. Nie ogranicza, nie zmusza do rezygnacji czy zmiany planów. A wszystko dzięki możliwości złożenia wózka do niedużych wymiarów jak i noszenia go na plecach w formie plecaka. Czy można oczekiwać czegoś więcej?