Podstawową zaletą wózka spacerówki Omnio jest możliwość jego złożenia w kostkę. Rodzice bardzo często stoją przed wieloma komplikacjami użytkując dziecięcy wózek, jak np. problem z przechowywaniem w małym mieszkaniu, problem z transportem wózka, jego prowadzeniem. Dzięki funkcji złożenia wózka, otwierają się zupełnie nowe możliwości jego wykorzystania.

wózek składany w kostkę

Wózek składany w kostkę – łatwe przechowywanie i transport

Wózek postawiony w kącie, czy gdzieś w przedpokoju na pewno nie będzie ozdobą, a w niedużych mieszkaniach będzie po prostu przeszkadzał. Spacerówka Omnio ma tę przewagę, że umożliwia przetransformowanie go w kompaktową kostkę dzięki czemu możliwe będzie schowanie i przechowywanie wózka w domu. Zaleta składania wózka w kostkę uwidacznia się także podczas podróży, wyjazdów, czy codziennego podróżowania samochodem z dzieckiem. Trudno byłoby włożyć wózek spacerowy do samochodu z uwagi na dość duże rozmiary. Jednak po złożeniu wózka w kostkę możliwe będzie jego włożenie do bagażnika, czy nawet na tylne siedzenie. Wózek może być także użyty podczas podróży samolotem jako bagaż podręczny. Przed podróżą należy się jednak upewnić, czy wymiary bagażu podręcznego narzucone przez linię lotniczą odpowiadają tym, jakie posiada wózek Omnio po złożeniu.

Jak duża (mała) jest spacerówka po złożeniu w kostkę?

Wszystkie szczegółowe informacje na temat rozmiarów wózka można znaleźć na stronie danych technicznych wózka Omnio. Po złożeniu wózek będzie posiadał wymiary:

  • długość: 53 cm,
  • szerokość: 41 cm,
  • wysokość / głębokość: 28 cm.

Wózek jako plecak z szelkami?

Składanie spacerówki w kostkę nie tylko zaprojektowano po to, aby był łatwiejszy w transporcie i przechowywaniu. Wózek ten po złożeniu nadaje się także do noszenia na plecach. Szelki bezpieczeństwa, którymi zapinane jest dziecko, posiadają także drugą funkcję. Pełnią rolę szelek dla złożonego w kostkę wózka, aby możliwe było jego noszenie na plecach. Rodzice aktywni, czy poruszający się z dzieckiem w trudniejszym terenie mają możliwość błyskawicznego złożenia wózka, założenia go na plecy i kontynuowanie swojego spaceru z dzieciakiem.