Posted by on 5 listopada 2018

Jednym z kryteriów wózków dziecięcych branych pod uwagę przez rodziców są wymiary wózka. To czy jest on kompaktowy ma duże znaczenie, ponieważ wpływa na jego trzymanie w domu, czy chociażby przewożenie samochodem. Wózek, który nie jest składany i ma duże wymiary może okazać się problematyczny w użyciu w wielu sytuacjach. Spacerówka kompaktowa to obecnie wymóg dla wielu rodziców i o jej zalety chcemy przedstawić oferując rewolucyjne wózki Omnio.

Spacerówka o kompaktowych wymiarach

Więcej informacji na temat wymiarów spacerówki Omnio można przeczytać na stronie informującej o możliwości składania wózka w kostkę. To właśnie dzięki tej funkcji wózek może nabrać prawdziwie kompaktowych rozmiarów. Złożenie tego wózka spowoduje, że nie będzie powodował żadnych trudności w schowaniu go do szafy czy do bagażnika samochodu. Dzięki niedużym wymiarom po złożeniu wózka można potraktować go jako kolejna torba podróżna czy plecak. Wózek dzięki złożeniu w kostkę daje możliwość noszenia na plecach przez co wspaniale nadaje się na piesze wędrówki, pikniki, spacery po parku, wnoszenie po schodach, przejście bardzo trudnego terenu.

Kompaktowa spacerówka Omnio w dodatku jest lekka, waży nieco ponad 7 kg dlatego noszenie jej na plecach przez dłuższy czas nie powinno być męczące.

Dzięki dwóm prostym zabiegom jak złożenie wózka jednym ruchem ręki i założenie go na plecy daje rodzicom lub opiekunom dziecka wiele możliwości, jakich nie daje standardowa spacerówka, która okazuje się być w wielu przypadkach balastem. Przy Omnio wiele barier po prostu znika a jego użytkowanie pozwala na znacznie więcej. Ta kompaktowa spacerówka dedykowana jest wszystkim, którzy oczekują większego komfortu, ale przede wszystkim jej walory zaskoczą osoby aktywne, często podróżujące, często przebywające z dzieckiem poza domem.