Posted by on 15 stycznia 2019

Przy poruszaniu się wózkiem dziecięcym często stajemy przed dylematem licznych ograniczeń. A to schody bez podjazdu czy wręcz klatka schodowa bez windy, a to konieczność zmieszczenia wózka w różnych środkach transportu. Gdy do tego pojawia się jeszcze na horyzoncie .trudny teren, poddajemy się i rezygnujemy ze spaceru, dalszej wycieczki itp. Okazuje się jednak, że jest szansa znaleźć taki dziecięcy wózek, z którym pokonamy większość przeszkód i sytuacji problematycznych

Wózek Omnio to dość lekka spacerówka składana w kostkę, o wadze ok. 7,5 kilograma – ułatwia to przenoszenie. Ale nie tylko waga ma tutaj znaczenie. Po złożeniu spacerówki w kostkę, można ją nosić komfortowo na plecach przy użyciu pasów naramiennych z siedziska. W ten sposób poradzimy sobie nawet w zróżnicowanym terenie, czy w sytuacji, gdzie jazda wózkiem jest po prostu niemożliwa. Dzięki temu rozwiązaniu możemy np. wziąć dziecko na ręce bądź zwyczajnie pospacerować z maluchem, trzymając go za rękę. Solidna konstrukcja, amortyzacja przednich kół oraz szeroki bieżnik tylnych kół umożliwią również komfortową jazdę w terenie.

Stworzony do podróżowania

Podróże z tym dziecięcym wehikułem nie sprawią Wam teraz żadnej trudności. Mały bagażnik samochodu, ciasna półka w pociągu czy w kabinie samolotu nie będą już zmartwieniem. Kompaktowe wymiary po złożeniu pozwolą na zabranie wózka wszędzie tam, gdzie tradycyjna spacerówka nie dałaby rady.

Wózek można śmiało używać nawet do 5 roku życia dziecka. Obciążenie siedziska to 22 kg. Łącznie z koszem i kieszeniami można przewieźć 27 kilogramów. Wysokie oparcie zapewni komfort nawet bardzo wysokiego dziecka. Te cechy będą pomocne, gdy z różnych powodów będziecie chcieli skorzystać z wózka w przypadku dzieci wysokich, cięższych lub nieco starszych niż w klasycznym wieku „wózkowania”

Omnio v2 to ostatnia wersja spacerówki wyróżnianej i nagradzanej na wielu imprezach targowych i konkursach – także przez samych rodziców. . Dodatkowo w chwili obecnej dostępna jest na rynku w promocji!

Dowiedz się więcej o tej innowacyjnej spacerówce na naszej stronie Omnio.pl.